O nas

Lider
w branży pieczarek

East Mushrooms to spółka powstała w 2011 roku – początkowo mały skup, który bardzo szybko zaczął przeradzać się w jednego z liderów na rynku dystrybucji pieczarek. Stawiamy na jakość i wsparcie lokalnych gospodarstw – wszyscy nasi dostawcy są zlokalizowani w niedalekiej odległości, przez co pieczarki przemierzają jak najkrótszą drogę, co wpływa na ich jakość.

Kochamy to, co robimy. Stawiamy na innowacyjność i nowoczesne rozwiązania. Naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie.

Głównym filarem naszej działalności jest dystrybucja pieczarek na rynki europejskie – Wielka Brytania, Hiszpania, Chorwacja, Francja, Rumunia, Węgry, Grecja, Bułgaria czy Niemcy. To nasze pieczarki można spotkać we francuskiej sieci Carrefour, greckich targach świeżych owoców i warzyw czy angielskim Tesco, sieci ASDA oraz Lidlu.

...

Producent skrzynek

Kolejną działalnością jest produkcja i sprzedaż autorskich skrzynek pieczarkowych w większości stworzonych z materiałów recyklingowych.

...

Flota ciężarówek

Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych, dzięki którym nasze pieczarki przemierzają kilometry po całej Europie utrzymując świeżość i jakość, którą możemy się poszczycić.  

...

Nowoczesna sortownia

Nasza sortownia to 4 nowoczesne linie pakujące, w tym jedna posiadająca innowacyjną maszynę do naświetlania brązowych grzybów światłem UV, dzięki czemu ich spożycie zapewnia dzienną dawkę witaminy D!

...

Linia pakująca i myjąca

Posiadamy również linię do składania kartonów oraz nowoczesną linię do mycia skrzynek.

...

Dynamiczny rozwój

W niedalekiej przyszłości planujemy duży rozwój, zakup nowych maszyn oraz powiększenie sortowni.

Innowacyjna uprawa
pieczarek

...
0

Ton pieczarek tygodniowo

...
0

Zrzeszonych członków grupy

...
0

Hektara innowacyjnych upraw

...
0

Kierunków eksportu pieczarek

Duch
innowacji

Jeśli szukasz przyjemnego, wymagającego, dynamicznego środowiska z możliwościami rozwoju, dołącz do naszej grupy producentów pieczarek.

Top