Pieczarki
Polska jest jednym z największych producentow pieczarek.

Co czwarta pieczarka spożywana w Europie zostala wyprodukowana wlaśnie w Polsce.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz skupem pieczarki białej. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Grzyby, które trafiają od nas od producentów są natychmiastowo schłodzone, dzięki czemu nasi klienci otrzymują grzyby tylko świeże.
O nas


East Mushroom jest firmą zrzeszającą producentów, którzy mają bardzo duże doświadczenie w uprawie pieczarki białej i dostarczają codziennie świeży produkt do naszej chłodni, dzięki czemu pieczarki oferowane przez nas są świeże i trafiają do odbiorców w najwyższej jakości. Nasza firma posiada certyfikat GLOBALG.A.P. co przyczynia się do tego, że dbamy o bezpieczeństwo i jakość oferowanych przez nas produktów
 
Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości pieczarki oraz jej sprzedażą i skupem. Sprzedaż prowadzimy na rynki krajowe, jak i zagraniczne. Głównymi odbiorcami naszych pieczarek są kraje Unii Europejskiej: Francja, Anglia, Holandia, Niemcy oraz Cypr.

Naszym klientom gwarantujemy najwyższą świeżość i jakość produktu. W ofercie posiadamy pieczarkę białą klasy I pakowaną luzem lub w tacki o różnej pojemności, w zależności od zamówienia. 

08.02.2012

Nowa strona East Mushrooms


01.03.2012

East Mushrooms posiada certyfikat "Global Cap"